Magazynowanie mebli i mienia

Dla Klientów sektora prywatnego a także Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych

którzy z powodów logistycznych bądź lokalowych nie są w stanie przechować swoich mebli, tudzież sprzętu biurowego i elektronicznego realizujemy usługę magazynowania. Dostosowaliśmy ją do zapotrzebowania rynkowego, dlatego w swojej szerokiej gamie usług posiadamy możliwość przechowania wyposażenia mieszkania czy biura w jednym z naszych magazynów o zróżnicowanej powierzchni od 10m2 do 200m2.

 

Przechowanie odbywa się w w warunkach najbardziej zbliżonych do tych które panują w każdym gospodarstwie domowym, pod okiem kamer, w pełni zabezpieczone polisą ubezpieczeniową. W pomieszczeniach magazynowych składujemy różnorakie przedmioty lecz nie wszystkie mogą zostaną przechowane, do wyjątków należą: wszelkiego rodzaju broń palna, pojemniki z propan-butanem, niebezpieczne i łatwopalne substancje lub takie które wydzielają nieprzyjemny zapach, pojedyncze przedmioty o dużej wartości przekraczającej wartość naszego ubezpieczenia.

IMG_58181
IMG_3869

Usługę magazynowania ustalamy indywidualnie na okres czasu zaproponowany przez Klienta ale nie krótszy niż 1 tydzień

Stosujemy bardzo klarowne i niewygórowane stawki opłat z naliczaniem dziennym po ustaniu pierwszego tygodnia. Stawki są negocjowalne dla stałych Klientów oraz podczas długotrwałej usługi magazynowania.

 

magazynowanie mebli katowice,magazynowanie mebli chorzów,magazynowanie mebli sosnowiec,magazynowanie mebli tychy,magazynowanie mebli mikolow,magazynowanie mienia katowice,magazynowanie mienia chorzow,magazynowanie mienia sosnowiec,magazynowanie mienia tychy,magazynowanie mienia mikołów,przechowanie mebli katowice,przechowanie mebli chorzów,przechowanie mebli sosnowiec,przechowanie mebli tychy,przechowanie mebli mikolow,przechowalnia mebli katowice,przechowalnia mebli sosnowiec,przechowalnia mebli tychy,przechowalnia mienia katowice

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 537 30 30 33 lub

NAPISZ DO NAS