Opróżnianie mieszkań

Bardzo popularną formą przeprowadzki jest opróżnianie mieszkań, piwnic i strychów i ich recykling

czyli utylizacja w przeznaczonych ustawowo do tego celu jednostkach zarządzania i przetwarzania odpadów różnego pochodzenia. Opróżnianie mieszkań, strychów i piwnic z niepotrzebnych mebli oraz innego zaległego mienia oraz utylizacja mebli są stałym punktem naszej działalności. Prawnie ustanowiony zakaz składowania przedmiotów wielkogabarytowych i ogólne zasady ochrony środowiska kategorycznie zabraniają pozbywania się tego typu przedmiotów na osiedlowych śmietniskach lub w miejscach niedozwolonych pod groźbą wysokich kar.

 

Jesteśmy wiec zobligowani aby na przewieziony i zutylizowany towar uzyskać kartę przekazania odpadu będącą gwarantem rzetelnego wykonania usługi. Nasza wyspecjalizowana załoga z radością podejmie się oczyszczenia niejednokrotnie brudnych, zakurzonych i nieużywanych przez lata przedmiotów, posegreguje je według klasyfikacji materiałowej przygotowując do utylizacji. Z doświadczenia wiemy, że są miejsca i mieszkania, w których bezcenne i drogie przedmioty przeplatają się z tymi, których wartość jest nieoceniona i najczęściej sentymentalna, wymagają specjalnego traktowania, dlatego też z firmą A-Z PRZEPROWADZKI mogą Państwo być pewni, iż nic nie umknie naszej uwadze i osobiście dopilnujemy, by każdy wartościowy przedmiot trafił w Państwa ręce. Pozostała część przedmiotów zostanie fachowo przewieziona do wyspecjalizowanych podmiotów zgodnie z literą prawa.

IMG_4010
IMG_5534

Katowice są miastem, w którym znajduje się Twoje mieszkanie, z którego chcesz pozbyć się obecnego umeblowania?

To niezwykle czasochłonne zadanie, ponieważ utylizacja mebli wiąże się z koniecznością ich zniesienia, co w warunkach wąskich klatek schodowych jest niezwykle męczące. Jeżeli jesteś osobą, która chce oszczędzić sobie tego wysiłku, koniecznie zapoznaj się z propozycją naszej firmy. Likwidacja mieszkań oraz utylizacja mebli to nasza specjalność, dwie usługi w ramach których wykonamy za Ciebie całą pracę związaną z opróżnieniem mieszkania.

 

Wszystkim osobom, które zdecydowały się nawiązać współpracę z naszą firmą, gwarantujemy nie tylko profesjonalne wykonanie usługi, ale również szybką realizację zlecenia oraz bardzo atrakcyjną cenę. Jesteśmy przekonani, że nie znajdziecie w Katowicach lepszej oferty dotyczącej utylizacji mebli z mieszkań, dlatego zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Nasi konsultanci są zawsze do Waszej dyspozycji, zapewniając eksperckie doradztwo oraz szybką realizację wszelkich formalności.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 537 30 30 33 lub

NAPISZ DO NAS