Przeprowadzki domów i mieszkań

Do każdej przeprowadzki przygotowujemy odpowiednią dokumentację by dać Państwu Pewność, Jakość, Rzetelność na którą zasługuje każdy z naszych klientów.

Dokumentację przeprowadzki dalekobieżnej sporządzamy na podstawie nieodpłatnej i niezobowiązującej wizji lokalnej, w domu Klienta, gdzie dokonujemy dokładnej i wnikliwej analizy co do ilości i rodzaju przewożonego mienia, kondygnacji na której się znajduje, dogodności i możliwości podjazdu, ilości niestandardowych, ciężkich przedmiotów, zakresu usługi oraz innych utrudnień ponieważ wszystkie te czynniki determinują cenę finalną całej przeprowadzki.

 

Taka forma podejścia do Klienta pozwala nam na wyczerpujące i prawidłowe ustalenie stanu faktycznego i dokonanie uczciwej wyceny.
Jesteśmy zmotywowani by dać Naszemu klientowi

jakość

elastyczność cenową

sprawną i miłą obsługę

IMG_5202
IMG_55341

Jak Państwo się zapewne domyślają nasza firma A-Z Przeprowadzki wychodzi stanowczo przed szereg

stawiając na najwyższe standardy pracy w milej i przyjaznej atmosferze. Pracujemy bardzo solidnie, jesteśmy do Państwa dyspozycji cała dobę każdego dnia, realizujemy mniejsze transporty, pojedynczych przedmiotów jak i większe projekty przeprowadzki dojeżdżając do każdego nawet najmniejszego zakątka w Polsce.

 

Do każdej przeprowadzki desygnujemy odpowiednią ilość przeszkolonych i certyfikowanych tragarzy, którzy poprzez swoją fachową wiedzę merytoryczną, długoletnie doświadczenie w branży, wrodzoną uczciwość oraz sprawność fizyczną, pozwolą zaoszczędzić Państwu mnóstwo niepotrzebnych nerwów , zniszczonego bezcennego mienia, czasu którego tak każdemu z nas brakuje i pieniędzy, które zwrócą się z nawiązką.

Przeprowadzki Standard

Zapewniamy odpowiednio dobrany samochód ciężarowy oraz desygnowanych jest od 2-6 tragarzy, którzy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzają niezbędne czynności do których należą:
a/ zniesienie
b/ załadowanie
c/ przewiezienie
d/ rozładowanie dóbr w wyznaczone miejsce.

Przeprowadzki Complex

Zapewniamy wszystkie wyżej opisane czynności oraz dodatkowo oferujemy:
a/ dowóz materiałów pakowych bezpłatnie! ( kartony, worki, pojemniki plastikowe, taśmy samoprzylepne)
b/ usluge pakowania mienia

Przeprowadzki Premium

Zapewniamy wszystkie wymienione w pkt 1 i 2 czynności z tą różnicą, że Klient fizycznie nie jest obecny podczas przeprowadzki, a jedynie , po wcześniejszych ustaleniach i podpisaniu umowy dostarcza nam klucze do jednej lub obu nieruchomości zarówno w miejscu załadunku jak i rozładunku . Ponadto w skład przeprowadzki premium wchodzi:
a/ ułożenie elementów meblowych w ściśle sprecyzowanych przez Klienta miejscach
b/ rozpakowanie mienia z kartonów lub pojemników plastikowych i ułożenie w miejscach przeznaczonych
c/ montaż i podłączenie niezbędnych urządzeń i innych elementów wyposażenia
Wszystkie te prace mają na celu całkowite wyeliminowanie stresu związanego z usługą przeprowadzki z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Przeprowadzka tego typu dedykowana jest szczególnie dla osób cierpiących na chroniczny brak czasu wolnego bądź dla tych, którzy z rożnych powodów nie mogą w danym momencie asystować podczas przeprowadzki.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 537 30 30 33 lub

NAPISZ DO NAS