O firmie

Witamy serdecznie na stronie firmy A-Z PRZEPROWADZKI

Witamy serdecznie na stronie firmy A-Z PRZEPROWADZKI – jednej z najbardziej renomowanych firm usługowych w południowej Polsce powstałej w 2002 r. na gruncie wyrafinowanej wiedzy merytorycznej i praktycznej.

 

Swą ciężka pracą, indywidualnym i uczciwym podejściem do każdego Klienta, dużym doświadczeniem w branży, miłą i wykwalifikowaną kadrą a także rzetelną wiedzą i bezinteresownym doradztwem zjednujemy sobie naszych Klientów.

 

Ważny jest przy tym dla nas każdy Klient, i ten, który pierwszy raz kontaktuje się z nami, jak również ten, który już z nami współpracował i przekonał się o tym, że warto zaufać pewnej i bezpiecznej firmie.

 

Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku i naszych Klientów, wiedząc przy tym, iż proces przygotowania i wykonania usługi przeprowadzki bądź transportu może być stresujący staramy się za każdym razem stanąć na wysokości zadania minimalizując uciążliwość całej usługi praktycznie do 0!

IMG_3993
IMG_4010

Przeprowadzki i transport realizujemy zarówno w Polsce jak i za granicami naszego kraju

Przeprowadzki Katowice, Przeprowadzki Chorzów, Przeprowadzki Sosnowiec, Przeprowadzki Tychy, Przeprowadzki Mikołów, Przeprowadzki Zabrze, Przeprowadzki Dąbrowa Górnicza, Przeprowadzki Mysłowice, Przeprowadzki Gliwice, Przeprowadzki Siemianowice, Przeprowadzki Niemcy, Przeprowadzki Anglia, Przeprowadzki Francja, Przeprowadzki Austria, Przeprowadzki Włochy, Przeprowadzki Norwegia, Przeprowadzki Szwecja, Przeprowadzki Dania.

 

Jeśli zatem Drogi Kliencie przemierzasz niekończący się bezmiar internetu tudzież innych środków przekazu w poszukiwaniu odpowiedniej firmy przeprowadzki, wychodzimy Ci naprzeciw, by zadać kres Twym poszukiwaniom oferując swoje bezpieczne, nie wygórowane cenowo i profesjonalne przeprowadzki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania.

 

Z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań i dołożymy wszelkich starań, by przeprowadzka stała się przyjemnością a nie żmudnym i uciążliwych doświadczeniem.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z naszą bogatą ofertą , w której na pewno znajdą Państwo coś dla siebie – przeprowadzki, transport mebli, wynajem aut dostawczych, pośrednictwo nieruchomości w bardzo atrakcyjnej cenie.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 537 30 30 33 lub

NAPISZ DO NAS